Phase 1

Game 1
completed
25 Aug 18:50
Round 1
Round 2
Round 3
12
Schachter & Ranghieri
CAN ITA
10
Samoilovs & Smedins
LAT
8
Varenhorst & van de Velde
NED
4
Bercik & Sedlak
CZE
0
Berntsen & Mol
NOR
11
Varenhorst & van de Velde
NED
9
Schachter & Ranghieri
CAN ITA
4
Bercik & Sedlak
CZE
3
Samoilovs & Smedins
LAT
15
Varenhorst & van de Velde
NED
2
Schachter & Ranghieri
CAN ITA
2
Bercik & Sedlak
CZE
Game 2
completed
25 Aug 21:50
Round 1
Round 2
Round 3
9
Métral & Haussener
SUI
8
Herrera & Gavira
ESP
5
Åhman & Helvig
SWE
4
Boermans & de Groot
NED
1
Huerta & Penninga
ESP NED
10
Boermans & de Groot
NED
9
Åhman & Helvig
SWE
8
Herrera & Gavira
ESP
5
Métral & Haussener
SUI
13
Herrera & Gavira
ESP
12
Boermans & de Groot
NED
10
Åhman & Helvig
SWE
Game 3
completed
26 Aug 17:50
Round 1
Round 2
Round 3
11
Boehle & van Werkhoven
NED
8
Poniewaz & Poniewaz
GER
7
Koekelkoren & van Walle
BEL
6
Guto & Arthur
BRA
2
Carambula & Tocs
ITA LAT
11
Koekelkoren & van Walle
BEL
8
Boehle & van Werkhoven
NED
7
Guto & Arthur
BRA
3
Poniewaz & Poniewaz
GER
12
Guto & Arthur
BRA
8
Boehle & van Werkhoven
NED
4
Koekelkoren & van Walle
BEL
Game 4
completed
26 Aug 20:50
Round 1
Round 2
Round 3
14
Krattiger & Pristauz
SUI AUT
8
Brouwer & Meeuwsen
NED
4
Zemljak & Pokersnik
SLO
3
Mend & Burlacu
CAN
3
Seidl & Waller
AUT
20
Krattiger & Pristauz
SUI AUT
9
Brouwer & Meeuwsen
NED
2
Mend & Burlacu
CAN
2
Zemljak & Pokersnik
SLO
10
Brouwer & Meeuwsen
NED
8
Mend & Burlacu
CAN
6
Krattiger & Pristauz
SUI AUT
Play off
completed
26 Aug 22:30
Round 1
Round 2
Round 3
8
Poniewaz & Poniewaz
GER
3
Huerta & Penninga
ESP NED
1
Métral & Haussener
SUI
0
Zemljak & Pokersnik
SLO
0
Samoilovs & Smedins
LAT
7
Zemljak & Pokersnik
SLO
3
Métral & Haussener
SUI
3
Samoilovs & Smedins
LAT
0
Huerta & Penninga
ESP NED
9
Samoilovs & Smedins
LAT
2
Métral & Haussener
SUI
2
Huerta & Penninga
ESP NED

Phase 2

Group A
completed
27 Aug 15:50
Round 1
Round 2
Round 3
11
Koekelkoren & van Walle
BEL
10
Åhman & Helvig
SWE
9
Varenhorst & van de Velde
NED
4
Poniewaz & Poniewaz
GER
0
Mend & Burlacu
CAN
9
Åhman & Helvig
SWE
9
Poniewaz & Poniewaz
GER
6
Varenhorst & van de Velde
NED
6
Koekelkoren & van Walle
BEL
15
Åhman & Helvig
SWE
4
Varenhorst & van de Velde
NED
3
Poniewaz & Poniewaz
GER
Group B
completed
27 Aug 18:50
Round 1
Round 2
Round 3
14
Brouwer & Meeuwsen
NED
12
Zemljak & Pokersnik
SLO
11
Boehle & van Werkhoven
NED
5
Schachter & Ranghieri
CAN ITA
0
Herrera & Gavira
ESP
14
Brouwer & Meeuwsen
NED
13
Zemljak & Pokersnik
SLO
7
Boehle & van Werkhoven
NED
1
Schachter & Ranghieri
CAN ITA
14
Brouwer & Meeuwsen
NED
9
Boehle & van Werkhoven
NED
8
Zemljak & Pokersnik
SLO
Group C
completed
27 Aug 21:50
Round 1
Round 2
Round 3
9
Krattiger & Pristauz
SUI AUT
7
Guto & Arthur
BRA
5
Bercik & Sedlak
CZE
2
Samoilovs & Smedins
LAT
1
Boermans & de Groot
NED
15
Samoilovs & Smedins
LAT
8
Krattiger & Pristauz
SUI AUT
5
Guto & Arthur
BRA
0
Bercik & Sedlak
CZE
15
Samoilovs & Smedins
LAT
8
Guto & Arthur
BRA
2
Krattiger & Pristauz
SUI AUT
Play off
completed
28 Aug 12:00
Round 1
12
Koekelkoren & van Walle
BEL
8
Schachter & Ranghieri
CAN ITA
5
Bercik & Sedlak
CZE

Phase 3

Semi-final A
completed
28 Aug 13:50
Round 1
Round 2
Round 3
9
Krattiger & Pristauz
SUI AUT
7
Guto & Arthur
BRA
5
Samoilovs & Smedins
LAT
4
Åhman & Helvig
SWE
4
Boehle & van Werkhoven
NED
14
Samoilovs & Smedins
LAT
8
Åhman & Helvig
SWE
5
Krattiger & Pristauz
SUI AUT
3
Guto & Arthur
BRA
15
Samoilovs & Smedins
LAT
5
Krattiger & Pristauz
SUI AUT
5
Åhman & Helvig
SWE
Semi-final B
completed
28 Aug 16:50
Round 1
Round 2
Round 3
10
Poniewaz & Poniewaz
GER
7
Varenhorst & van de Velde
NED
5
Zemljak & Pokersnik
SLO
5
Koekelkoren & van Walle
BEL
2
Brouwer & Meeuwsen
NED
9
Poniewaz & Poniewaz
GER
6
Varenhorst & van de Velde
NED
4
Koekelkoren & van Walle
BEL
2
Zemljak & Pokersnik
SLO
9
Koekelkoren & van Walle
BEL
8
Poniewaz & Poniewaz
GER
5
Varenhorst & van de Velde
NED
Play off
completed
28 Aug 18:30
Round 1
14
Åhman & Helvig
SWE
6
Zemljak & Pokersnik
SLO
6
Varenhorst & van de Velde
NED
4
Guto & Arthur
BRA

Phase 4

Final
completed
28 Aug 21:00
Round 1
Round 2
Round 3
14
Koekelkoren & van Walle
BEL
10
Samoilovs & Smedins
LAT
8
Åhman & Helvig
SWE
7
Krattiger & Pristauz
SUI AUT
0
Poniewaz & Poniewaz
GER
14
Koekelkoren & van Walle
BEL
8
Krattiger & Pristauz
SUI AUT
7
Åhman & Helvig
SWE
3
Samoilovs & Smedins
LAT
14
Åhman & Helvig
SWE
9
Krattiger & Pristauz
SUI AUT
8
Koekelkoren & van Walle
BEL