Phase 1

Group A
completed
Centre Court 20 Aug 15:45
Round 1
Round 2
Round 3
16
Brouwer & Meeuwsen
NED
5
Vieyto & Becker
URU GER
4
Schachter & Ranghieri
CAN ITA
4
Samoilovs & Smedins
LAT
1
Berntsen & Mol
NOR
17
Brouwer & Meeuwsen
NED
7
Schachter & Ranghieri
CAN ITA
7
Samoilovs & Smedins
LAT
4
Vieyto & Becker
URU GER
13
Samoilovs & Smedins
LAT
10
Schachter & Ranghieri
CAN ITA
8
Brouwer & Meeuwsen
NED
Group B
completed
Court 2 20 Aug 17:00
Round 1
Round 2
Round 3
11
Koekelkoren & van Walle
BEL
9
Boehle & van Werkhoven
NED
8
Krattiger & Pristauz
SUI AUT
7
Herrera & Gavira
ESP
0
Ringoen & Solhaug
NOR
19
Herrera & Gavira
ESP
8
Krattiger & Pristauz
SUI AUT
7
Koekelkoren & van Walle
BEL
2
Boehle & van Werkhoven
NED
15
Krattiger & Pristauz
SUI AUT
9
Koekelkoren & van Walle
BEL
7
Herrera & Gavira
ESP
Group C
completed
Centre Court 20 Aug 17:00
Round 1
Round 2
Round 3
21
Gauthier-Rat & Aye
FRA
12
Kantor & Losiak
POL
3
Mend & Burlacu
CAN
2
Guto & Arthur
BRA
2
van Tilburg & Worsley
NED USA
14
Kantor & Losiak
POL
11
Gauthier-Rat & Aye
FRA
8
Guto & Arthur
BRA
7
Mend & Burlacu
CAN
13
Gauthier-Rat & Aye
FRA
13
Kantor & Losiak
POL
9
Guto & Arthur
BRA
Play off 1
completed
Centre Court 20 Aug 20:55
Round 1
13
Herrera & Gavira
ESP
11
Schachter & Ranghieri
CAN ITA
8
Kantor & Losiak
POL
PLAY OFF 2
completed
Centre Court 20 Aug 21:30
Round 1
11
Brouwer & Meeuwsen
NED
9
Koekelkoren & van Walle
BEL
5
Guto & Arthur
BRA
Knock Out
completed
Centre Court 21 Aug 19:05
Round 1
Round 2
Round 3
17
Kantor & Losiak
POL
11
Ringoen & Solhaug
NOR
5
Koekelkoren & van Walle
BEL
3
van Tilburg & Worsley
NED USA
1
Mend & Burlacu
CAN
18
Kantor & Losiak
POL
6
van Tilburg & Worsley
NED USA
6
Koekelkoren & van Walle
BEL
4
Ringoen & Solhaug
NOR
14
Kantor & Losiak
POL
10
Koekelkoren & van Walle
BEL
4
van Tilburg & Worsley
NED USA
Knock Out
completed
Centre Court 21 Aug 20:20
Round 1
Round 2
Round 3
12
Schachter & Ranghieri
CAN ITA
7
Guto & Arthur
BRA
5
Berntsen & Mol
NOR
4
Vieyto & Becker
URU GER
1
Boehle & van Werkhoven
NED
12
Berntsen & Mol
NOR
8
Guto & Arthur
BRA
4
Vieyto & Becker
URU GER
4
Schachter & Ranghieri
CAN ITA
15
Vieyto & Becker
URU GER
7
Guto & Arthur
BRA
6
Berntsen & Mol
NOR

Semi-final

Semi-final A
completed
Centre Court 22 Aug 12:05
Round 1
Round 2
Round 3
12
Herrera & Gavira
ESP
8
Kantor & Losiak
POL
7
Krattiger & Pristauz
SUI AUT
6
Reinhardt & Sievers
GER
0
Samoilovs & Smedins
LAT
13
Krattiger & Pristauz
SUI AUT
10
Kantor & Losiak
POL
6
Herrera & Gavira
ESP
0
Reinhardt & Sievers
GER
15
Krattiger & Pristauz
SUI AUT
4
Herrera & Gavira
ESP
4
Kantor & Losiak
POL
Semi-final B
completed
Centre Court 22 Aug 13:20
Round 1
Round 2
Round 3
14
Thole & Wickler
GER
11
Brouwer & Meeuwsen
NED
5
Vieyto & Becker
URU GER
4
Poniewaz & Poniewaz
GER
2
Gauthier-Rat & Aye
FRA
11
Brouwer & Meeuwsen
NED
9
Thole & Wickler
GER
4
Poniewaz & Poniewaz
GER
3
Vieyto & Becker
URU GER
9
Thole & Wickler
GER
6
Poniewaz & Poniewaz
GER
6
Brouwer & Meeuwsen
NED
Play off
completed
Centre Court 22 Aug 15:20
Round 1
13
Kantor & Losiak
POL
9
Vieyto & Becker
URU GER
6
Brouwer & Meeuwsen
NED
2
Reinhardt & Sievers
GER

Final

Final
completed
Centre Court 22 Aug 17:25
Round 1
Round 2
Round 3
12
Kantor & Losiak
POL
8
Krattiger & Pristauz
SUI AUT
6
Thole & Wickler
GER
5
Poniewaz & Poniewaz
GER
1
Herrera & Gavira
ESP
12
Kantor & Losiak
POL
7
Krattiger & Pristauz
SUI AUT
5
Poniewaz & Poniewaz
GER
5
Thole & Wickler
GER
15
Kantor & Losiak
POL
2
Krattiger & Pristauz
SUI AUT
2
Poniewaz & Poniewaz
GER